Pazaryerlerindeki fatularınızı takip edebiliyor ve hesap mutakabatlarınızı sorunsuz bir şekilde yapabiliyor musunuz?

Pazaryerlerinde satış yapmak güzel ama pazaryerlerinin size kesmiş olduğu komisyon, kargo, hizmet bedelleri, ceza faturaları ve mahsup faturalarını takip edip mutabakatlarınızı sağlayabiliyor musunuz? Birçok işletme gibi bu hesapların içinden çıkamadığınızı düşünüp pazaryerlerinde satış yapmaktan vazgeçiyorsanız checkOn ile artık hem tekrardan satışa geçebilir hem de tüm mutabakatlarınızı güvenle otomatik olarak yapabilirsiniz.

CHECKON Nasıl çalışır?

ChekOn bir pazaryerinde sipariş aldıktan sonra pazaryerlerinin ayrı ayrı kesmiş olduğu tüm faturaları otomatik olarak ilgili siparişlerinizle tek tek eşleştirerek o siparişinize ait tüm hesaplamaları sizin adınıza yapar. Bu sayede siparişlerinizdeki komisyonların doğruluğundan ve kargo desi fiyatlarınızın doğruluğundan emin olabilirsiniz. Mükerrer veya anlaşma dışında kesilmiş faturalarınızı otomatik olarak raporlayabilir ve bunları pazaryerleri ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca iptal, iade siparişlerini de tarafınıza kesilen faturaların hesaplarınızdan düşüp düşmediğini kontrol edebilirsiniz.

Start Free Trial Now - 14 Days

You can see that you have made the right choice by trying all our features free of charge for 14 days without requiring credit card information.

Advantages of Outage Control CheckON

You can request information about CheckON software by filling out the form and open a free demo account.

Our experts in the field of e-commerce will contact you to provide information.

Success ! Contact form has been sent. We will review your message as soon as possible. We thank you.
Error ! Your message could not be sent. Please try again.