CheckOn İle Pazaryeri Hesaplamalarınız Göz Önünde

Pazaryerlerindeki fatularınızı takip edebiliyor ve hesap mutakabatlarınızı sorunsuz bir şekilde yapabiliyor musunuz?

Pazaryerlerinde satış yapmak güzel ama pazaryerlerinin size kesmiş olduğu komisyon, kargo, hizmet bedelleri, ceza faturaları ve mahsup faturalarını takip edip mutabakatlarınızı sağlayabiliyor musunuz? Birçok işletme gibi bu hesapların içinden çıkamadığınızı düşünüp pazaryerlerinde satış yapmaktan vazgeçiyorsanız checkOn ile artık hem tekrardan satışa geçebilir hem de tüm mutabakatlarınızı güvenle otomatik olarak yapabilirsiniz.

CHECKON Nasıl çalışır?

CheckOn bir pazaryerinde sipariş aldıktan sonra pazaryerlerinin ayrı ayrı kesmiş olduğu tüm faturaları otomatik olarak ilgili siparişlerinizle tek tek eşleştirerek o siparişinize ait tüm hesaplamaları sizin adınıza yapar. Bu sayede siparişlerinizdeki komisyonların doğruluğundan ve kargo desi fiyatlarınızın doğruluğundan emin olabilirsiniz. Mükerrer veya anlaşma dışında kesilmiş faturalarınızı otomatik olarak raporlayabilir ve bunları pazaryerleri ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca iptal, iade siparişlerini de tarafınıza kesilen faturaların hesaplarınızdan düşüp düşmediğini kontrol edebilirsiniz.

14 Günlük Ücretsiz Deneme

Kredi kartı bilgisi gerektirmeden tüm özelliklerimizi 14 boyunca ücretsiz deneyerek en doğru tercihi yaptığınızı görebilirsiniz.

Kesinti Kontrol CheckON’un Avantajları

CheckON yazılımı hakkında formu doldurarak bilgi isteyebilir, ücretsiz demo hesabı açabilirsiniz.

E-Ticaret alanında uzmanlarımız size bilgi vermek için iletişime geçecektir.

Başarılı ! İletişim formu gönderildi. Mesajınızı en kısa sürede inceleyeceğiz. Teşekkür ederiz.
Hata ! Mesajınız gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.