CrmON Nedir?

CRM basit tarifi ile müşteri ilişkileri yönetimi anlamına gelmektedir. Markanızın müşteri sadakatini artırmak ve potansiyel müşterileri kazanmak için yürüttüğü iletişim ve etkileşim çalışmalarını kapsar. Müşteri memnuniyetini artırmak, yapılan pazarlama çalışmalarının, satış ve hizmet faaliyetlerinin müşterilerden alınan geri dönüşlerle iyileştirilmesi anlamına gelir.

Onreon CRM Platformu, markanızın çeşitli organizasyonel birimlerine yardımcı olur ve böylece sadece müşteri hizmetleri ve satış departmanları değil; aynı zamanda pazarlama, iş geliştirme ve işe alma departmanları da iş süreçlerini mükemmel bir şekilde yönetmek için CRM Platformu’ndan destek alır.

Onreon CRM Platformu ile müşteri bilgilerinizi tek bir yerde saklayabilir, mevcut verileri kullanarak satış fırsatlarını belirleyebilir ve pazarlama kampanyalarınızı yönetebilirsiniz. Müşteri datasına kolay erişim sayesinde iş birimlerinin tamamı farklı süreçlerde senkronize olarak çalışabilir ve üretkenliğinizi artırabilirsiniz.

CrmON Genel Özellikleri

  • Müşterilerinize ve ekiplerinize etkinlik kartı oluşturabilir ve bunları gruplandırabilirsiniz.
  • Oluşturulan etkinleri satış fırsatına çevirebilir; bu fırsatları tek tuşla satış teklifi ve faturasına dönüştürebilirsiniz.
  • Müşterilerinize anketler düzenleyebilir ve bu anket sonuçlarınızı raporlayabilirsiniz.
  • Satış personeliniz veya müşteriler bazında kotalar belirleyebilir ve ilgili dönem içindeki hedeflerinizi takip edebilirsiniz.
  • Etkinlik takvimi ile günlük işlemlerinizi, toplantılarınızı, etkinliklerinizi ve fırsatlarınızı takip edebilir işinizi en iyi şekilde optimize edebilirsiniz.

14 Günlük Ücretsiz Deneme

Kredi kartı bilgisi gerektirmeden tüm özelliklerimizi 14 boyunca ücretsiz deneyerek en doğru tercihi yaptığınızı görebilirsiniz.

CRM’in Avantajları

CRM yazılımı hakkında formu doldurarak bilgi isteyebilir, ücretsiz demo hesabı açabilirsiniz.

E-Ticaret alanında uzmanlarımız size bilgi vermek için iletişime geçecektir.

Başarılı ! İletişim formu gönderildi. Mesajınızı en kısa sürede inceleyeceğiz. Teşekkür ederiz.
Hata ! Mesajınız gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.