10. World Ecommerce Forum Avrupa'nın En Büyük E-ticaret ve E-ihracat Etkinliği
İstanbul
15 Mayıs 2023

WORLD ECOMMERCE FORUM İSTANBUL İÇİN ÜCRETSİZ BİLET FIRSATI!Avrupa’nın en büyük e-ticaret etkinliği olma özelliğini taşıyan ve WORLDEF tarafından düzenlenen WORLD ECOMMERCE FORUM İSTANBUL 8-10 Haziran 2023 tarihleri arasında 10. kez İstanbul'da gerçekleşecektir.

E-ticaret ekosisteminin önemli paydaşlarının bulunacağını etkinlikte; 400’den fazla stantta network olanakları sunulacak, 41 ülkeden 100 binden fazla katılımcı ve 500’den fazla konuşmacı yer alacaktır. E-ticaret ekosisteminin bu ölçekteki en büyük etkinliği olma özelliğini taşıyan 10. WORLD ECOMMERCE FORUM İSTANBUL etkinliğinde Diamond Sponsor olarak bizler de yer alacağız.

ONREON & WORLDEF iş birliği çerçevesinde ONREON’a özel sınırlı kontenjanlı ve ücretsiz Giriş Bileti fırsatı için etkinliğe geç kalmadan kayıtlarınızı yapabilirsiniz!

ONREON İş Ortaklarına özel fırsattan yararlanmak için;

Ücretsiz biletlerinizi almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. https://worldef.net/etkinlikler/world-ecommerce-forum-istanbul-2023/bilet-al/ adresine giriş yapınız. Yada Kayıt Ol butonuna basınız
  2. Giriş Bileti altında yer alan “Satın Al” butonunu tıklayınız.
  3. “Satın Al” butonunu tıkladıktan sonra çıkan panelde kupon ekle diyerek belirlenen (ONREON100) kupon kodunu yazınız ve “Kupon Kullan” butonuna tıklayın.
  4. Kupon kodundan sonraki aşamada ödeme tutarınız 0 TL olarak görünecektir. “Ödeme Sayfasına Git” butonunu tıklayarak ilgili yerleri doldurarak satın alma işlemenizi tamamlayınız.
  5. “Bilet işleminiz başarıyla tamamlandı” mesajından sonra size özel tanımlanmış QR kodlu biletiniz en kısa süre mail adresinize gönderilecektir.
Adana
30 Kasım 2022

ETİCARET & EİHRACAT DİJİTALEŞME METAVERSE NFT&BLOCKCHAIN Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği himayesinde, Eticaret Merkezi A.Ş ve Teknolojide Kadın Derneği (Wtech) tarafından gerçekleştirilen Türkiye Teknoloji Buluşmaları'nın bu yılki ana konusu “Dijital İşler".

 Türkiye’nin en etkili etkinlik zincirinin 84. durağı ise ADANA

Tam anlamıyla dijital bir devrim yaşadığımız günümüzde artık herkes dijital ile iç içe yaşıyor ve dijitali oldukça etkin kullanıyor. İşini dijital tabanlı iş modelleri ile güçlendirmek ve/veya yeni nesil iş modelleri ile yeni bir geleceğe yönelmek isteyenlerin vazgeçilmez etkinliği 8.yılında sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Bu kapsamda "E-ticaret & E-ihracat", "Dijitalleşme", "Metaverse", "NFT", "Blockchain" gibi alt konu başlıklarında düzenlenen etkinliğimize davetlisiniz. 

Türkiye'nin önünü açan sektör temsilcileri ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına giderek, buradaki KOBİ'lerimiz ile bilgi paylaşmak için şehrinize geliyoruz. Ücretsiz olan konferanslarımız için lütfen bu sayfadan KAYIT yaptırınız.

Onreon olarak, Diamond Sponsoru olduğumuz Worldef E-Ticaret | E-ihracat Konferanslarında sizleri de aramızda görmek isteriz.
Ankara
7 Mart 2023

Onreon olarak, Diamond Sponsoru olduğumuz Worldef E-Ticaret | E-ihracat Konferanslarında sizleri de aramızda görmek isteriz.


Ankara’da E-Ticaret Ve E-İhracat Buluşması, WORLDEF’in Bölgesel E-Ticaret ve E-İhracat Konferansları, Akbank ana sponsorluğunda başkentimiz Ankara’da devam ediyor.

WORLDEF, ülke ekonomisinin dışa açılan kapılarından biri olan Ankara’da, iş çevrelerini, e-ticaret ve e-ihracat farkındalığı için buluşturuyor! Sınır ötesi e-ticaret yapmak isteyen bölge firmalarda e-ihracat farkındalığı oluşturmayı hedefleyen konferansta, ekosistemin profesyonelleri çeşitli sunumlar yapacak, e-ihracat tecrübelerini paylaşıyor. Ayrıca, sınır ötesi e-ticarette dünyadaki son uygulamalar, trendler ve pratik çözümler hakkında bilgiler sağlanıyor.

E-ticaret ve e-ihracat özelinde bölgesel ve global işbirlikleri geliştirmek için “Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı 2023” etkinliğinde buluşalım!


Etkinlikten Kareler

Denizli
1 Aralık 2022

WORLDEF’in Bölgesel E-Ticaret ve E-İhracat Konferansları, Ege Bölgesi’nin yıldızı Denizli’de devam ediyor. Akbank ana sponsorluğu ve Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) organizasyon partnerliği ile “Denizli E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı” düzenleniyor. Diamond Sponsor olarak sizleri de standımıza bekleriz.

 Türkiye'nin En Büyük Dördüncü Kenti Bursa’da E-ticaret ve E-ihracat Buluşması!
Bursa
21 Mart 2023

Onreon olarak, Sponsoru olduğumuz Worldef E-Ticaret | E-ihracat Konferanslarında sizleri de aramızda görmek isteriz.


WORLDEF’in düzenlediği Bölgesel E-Ticaret ve E-İhracat Konferansları Bursa’da devam ediyor. Türkiye’nin en büyük dördüncü kenti Bursa’da e-ticaret ve e-ihracat ekosistemini bir araya getiren konferans, bölgenin e-ticaret ile kalkınmasına katkı sunuyor.


Güney Marmara iş çevrelerini, e-ticaret ve e-ihracat farkındalığında buluşturan konferans; üretim, tedarik, dijital pazarlama, entegratör, lojistik ve kargo sektörlerinden birçok markaya yeni iş birlikleri için fırsatlar sunuyor. Bölgedeki şirketlerin e-ihracat ile uluslararası arenada rekabet edebilmesi için gerekli dinamikleri barındıran etkilikte; e-ticarete ve e-ihracata nasıl başlanır, mevcut e-ticaret operasyonları nasıl geliştirilir, e-ticaret özelinde yeni iş birlikleri nasıl kurulur gibi sorulara cevaplar veriliyor.


Etkinlikten Kareler


İzmir
25 Ekim 2022

İzmir'de Buluşalım “E-Ticaret” Konuşalım!?Gümüş Sponsor olarak Onreon 25 Ekim Salı Günü Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’ndeyiz!

Kayseri
29 Kasım 2022

Oniki Konsepti ile Tanışmanın Zamanı Oniki, geliştirdiği eşsiz yapay zeka teknolojisiyle iş dünyasında en doğru B2B eşleştirmeleri sağlayan; yeni nesil etkinliklerin yapıldığı hibrit bir event platformudur.

Online olarak satılabilecek ürün ya da hizmetleriniz varsa,

E-ticarete veya E-ihracata başlamak ya da bu alanlardaki işlerinizi büyütmek istiyorsanız,

Pazarlama bütçesine ve ekibe sahip olduğunuz halde bunları en verimli şekilde nasıl yöneteceğinizi bilmiyorsanız,

E-ticaret ve E-ihracata yönelik çözümler üretmiş ve bu çözümleri doğru kişiler ile doğrudan buluşturmayı arzuluyorsanız,

Ve şimdiye kadar katıldığınız etkinliklerden aradığınız verimi ve faydayı bulamadıysanız,

Bu Etkinlikte Mutlaka Yerinizi Almalısınız!

Kayseri
2 Haziran 2022

Onreon & Nilvera İş Birliği ile yaptığımız etkinlikte E-Dönüşüm ve E-ticaret ağırlıklı konuşmalar yaptık. Tüm katılan firmalarımıza ve ziyaretçilerimize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

E-Ticaret ve E-ihracat Konferansı Oniki
İstanbul
20 Haziran 2022

Yapay zeka destekli B2B eşleşmelere ve küresel işbirliklerine zemin hazırlayan Oniki etkinliğinde altın sponsor olarak oradaydık.

İstanbul
1 Kasım 2022

Şimdiye kadar katıldığınız en verimli etkinlik deneyimini yaşamaya hazır olun! Oniki olarak, iş dünyasındaki fiziki ya da online konferansları, hem katılımcılar hem de firmalar adına daha verimli ve daha keyifli hale getiriyoruz. ? 1 Kasım 2022 ⏰ 09.30 ? Mall Of İstanbul - Hilton Convention Center

81. Türkiye Teknoloji Buluşmalarının Gerçekleştiği Divan Kuruçeşme'de Onreon Olarak Bizde Oradaydık.! E-ticaret ve E-ihracat süreçleri ile ilgili verimli bir etkinlikti. Katılım gösteren ve bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz.
İstanbul
27 Haziran 2022

81. Türkiye Teknoloji Buluşmalarının Gerçekleştiği Divan Kuruçeşme'de Onreon Olarak Bizde Oradaydık.! E-ticaret ve E-ihracat süreçleri ile ilgili verimli bir etkinlikti. Katılım gösteren ve bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz.

Onreon Yaklaşan Etkinliklerimizden İlk Sizin Haberiniz Olsun!

Onreon olarak, Etkinliklerimiz hakkında bilgilendirilmek ve bizden en güncel haberler almak istiyorsanız, sizler için özel olarak hazırlamış olduğumuz Formu doldurarak tüm etkinlik ve eğitim duyurularımızdan haberdar olabilirsiniz.

Başarılı! İletişim formu gönderildi. Mesajınızı en kısa sürede inceleyeceğiz. Teşekkür ederiz.
Hata! Mesajınız gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.