Biz Kimiz?

Onreon, alanında uzun yıllar tecrübe edinmiş, sektörün lider isimleri ile çalışma fırsatı yakalamış, e-ticaretin bütün handikaplarını bilen ve e-ticaretle büyüyen, e- ticaretin bütün eksiklerini ön görerek çözümler geliştiren, sürekli gelişime açık, yaratıcı, disiplinli, planlı, güler yüzlü insanlardan oluşmaktadır. Tek bir plan üzerinden asla ilerlemeyen Onreon ekibi için, bütün risk faktörleri hesaplanarak oluşturulan A’dan Z’ye planlamalar en önemli iş prensipleri arasında yer alır. Böylece ani gelişen durumlara karşı her zaman hazırlıklı olan markanız, donanımlı bir ekiple yola çıkmanın güvenini yaşar!

Markaların ihtiyacı olan strateji ve planlamaları belirleyen, umut satmayan, emeği ve başarıyı önemseyen, zirveye giden yolda adımları sağlam atan Onreon, iş tecrübesi en az 5, en fazla 30 yıldan oluşan ekibi ile bütün birikimlerini sizlerle paylaşmak, size ihtiyacınız olan tüm çözümleri sunmak için e-ticarete yön veren vizyonuyla, sürekli kendini geliştiren misyonuyla zirveyi ve zirveye tutunmayı vaat ediyor!

Onreon, 15 yıllık sektör tecrübesiyle geleceğin şirketlerini Dünya sınırlarına kazandırmaya geliyor. Markalaşma sürecinde trendleri nefes mesafesiyle takip eden Onreon, markanızın tüm ihtiyaçlarını sistematik çalışması ve dinamik, akademik kadrosuyla siz değerli müşterilerine sunar. Sektördeki diğer kuruluşların aksine birlikte kazanmayı gaye edinir.

İşimizi Seviyoruz

Onreon olarak, günden güne gelişen teknolojinin beklentilerimize, sorunlarımıza cevap veren akıllı yönlerini kullanarak başarıya koşmaktan haz alıyoruz. Mevcut sorunları görmezden gelerek, deyim yerindeyse engelleri hiçe saymak yerine her bir adımda planlamalar, analizler, çözümler geliştirerek başarıya en kısa yoldan ve güvenle ilerlemenize yardımcı oluyoruz.

Başarınızın alt yapısını sağlamlaştırarak, markalaşma yolundaki tüm taleplerinize en hızlı şekilde çözümler üretmek için sizinle aynı safta yıllarca edindiğimiz güvenilir tecrübemizle yürüyoruz.

Tecrübeli Ekip

Yola yolu bilenlerle çıkmanın konforunu yaşatıyoruz. Alanında uzman, yenilikçi, araştırmayı seven ve markanızı kendi markası gibi benimseyip markanıza değer katacak projeler üreten bir ekiple çalışıyoruz.

Onreon olarak, iş yapma biçimlerinizi günümüzün bilgi ve iletişim teknolojilerinden yararlanarak yeniliyor, bilişim projelerinizi birlikte hayata geçirerek dijital dönüşümünüzü gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınız olan her an yanınızdayız!