MuhasebeON nedir?

Ön muhasebe programımız ON işletmenizin tüm finansal süreçlerinde kolaylık sağlıyor.

Ticari programınızla yaptığımız entegrasyon özelliklerimiz ile e-ticarette iş yükünüzü ON ile hafifletin.

MuhasebeON ile Neler Yapabilirsiniz?

Masraflarınızı düzenli olarak kontrol edebilir, müşterinizin ve tedarikçilerinizin cari hareketlerini takip edebilir, personel kayıtlarınızı kolaylıkla tutabilirsiniz. Fatura işlemlerinizi teklif, sipariş ve fatura adımlarını izleyerek veya tek adımda faturalandırma yaparak hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Stok kartı yönetimi

Hem fiziksel mağazanızın hem de pazaryerlerinde yönettiğiniz ürünlerin en gelişmiş fiyat yönetimini, görsel ayarlarını, varyant yönetimini, depo yönetimini sınırsız özelliklerle yönetebilirsiniz.

Cari kart yönetimi

Müşteri ve tedarikçilerinizi ayrı ayrı ekranlarda takip edebilirken tüm bu carilerinize iletişim bilgilerinden risk bilgilerine, yetkili bilgilerinden finans bilgilerine kadar tanımlamalarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca her bir carinin, cari hesap hareketlerinden tahsilat ve ödeme işlemlerine kadar birçok işlemi muhasebeOn ile tek ekrandan yönetebilirsiniz.

Satış/satın alma yönetimi

Tüm cari müşterilerinize hem satış hem de satın alma operasyonlarınızda teklif, sipariş, irsaliye ve fatura adımlarını geliştirdiğimiz pratik çözümlerle en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Masraf hesapları

İşletmenizde dönem içinde yapılan ve tahakkuk ettirilen giderlerinize ana ve alt masraf kategorileri oluşturularak tüm masraflarınızı muhasebe adımlarına uygun olacak şekilde kayıt altına alabilirsiniz.

Personel Yönetimi

İşletmenizde var olan personelinize ait tüm gerekli bilgileri kayıt altında tutabileceğiniz ve bu personellerinize ister tek tek isterseniz toplu şekilde maaş tahakkuku ve ödemeleri yapabileceğiniz personel kayıt ekranları ile zor işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Çek ve Senet yönetimi

Ticari işlemlerinizde kullandığınız çek ve senetleriniz, portföyde, tedarikçiye verilenler, bankaya verilenler, ödenmiş, karşılıksız ve iptal şeklinde gruplayabilir; ilgili evrak hareketlerinizi kolaylıkla değiştirebilir ve kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Kasa ve bankalar

Nakit kasalarınızı, kredi kartlarınızı, pos hesaplarınızı, banka hesaplarınızı ve pazaryeri hesaplarınızı dilediğiniz kadar oluşturabileceğiniz ve bu hesaplar içerisindeki tüm hareketleri detaylı bir şekilde raporlayabileceğiniz kasa banka ekranlarımızla tüm finans hareketleriniz güvendedir.

Start Free Trial Now - 14 Days

You can see that you have made the right choice by trying all our features free of charge for 14 days without requiring credit card information.

Advantages of Pre-Accounting Program On

You can request information about ON software by filling out the form and open a free demo account.

Our experts in the field of e-commerce will contact you to provide information.

Success ! Contact form has been sent. We will review your message as soon as possible. We thank you.
Error ! Your message could not be sent. Please try again.