Alibaba -Onreon İş Birliği

Onreon ve Alibaba güçlerini birleştirdi!

Onreon olarak, global e-ticaret dünyasında daha da büyümek ve müşterilerimize daha geniş bir ürün yelpazesi sunmak için sürekli olarak çalışıyoruz. Bu hedef doğrultusunda

küresel bir e-ticaret devi olan Alibaba ile yeni işbirliğine imza attık. Bu iş birliği, Onreon'un global pazardaki gücünü ve erişimini önemli ölçüde artırarak ,müşterilerimize daha da kapsamlı çözümler sunmamızı sağlayacaktır.

Alibaba, dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından biri olarak, küresel çapta binlerce tedarikçi ve milyonlarca ürünle müşterilere hizmet vermektedir. Bu işbirliği, müşterilerimize daha geniş bir ürün yelpazesi sunmanın yanı sıra, uluslararası pazarda rekabet avantajı sağlayacaktır. Onreon platformu üzerinden Alibaba’nın geniş ürün yelpazesine ve global pazarına erişim sağlayarak satışlarınızı global dünyaya açabilirsiniz.


Alibaba.com nedir?

Alibaba.com, üretici ve alıcı firmaların ticaretlerini toptan (B2B) şekilde yapabilmelerini sağlayan bir ihracat platformudur. 200’ den fazla ülkeden ayda 47 milyon fazla aktif alıcı firma düzenli olarak Alibaba.com’ u kullanarak satın alım yapmaktadır. Yapay zeka destekli 18 farklı dilde anlık çeviri ile herhangi bir dil problemi yaşamadan ihracat yapabilirsiniz.


Alibaba.com’da işleyiş nasıldır?

Alibaba.com’da geleneksel e-ticaret sitelerinde yer alan satın al, sipariş geç, sepete ekle gibi özellikler bulunmamaktadır.Üretici firmalar kayıt olduktan sonra envanterlerini platformda listelerler. Listenen ürünler hem mağaza profilinde hem de müşterilerin arama sonuçlarında gösterilir. İlgilenen alıcı firmalar, üretici firmalara mesaj göndererek iletişime geçerler. Biz bu mesaja alım talebi deriz. Alım taleplerinde alıcı firmalar eğer varsa üründeki özelleştirme taleplerini, nereye gönderilecekleri vb. gibi bilgileri paylaşırlar. Üretici firmalar ise alıcı firmanın taleplerine yanıt vererek ticaretlerini gerçekleştirirler.


Alıcıların, listelenen ürünler için üreticilere talep gönderebildikleri gibi; üretici firmalarımız da alıcı firmalar tarafından açılmış olan Hazır Alım Talepleri dediğimiz ihalelere katılarak doğrudan potansiyel müşterilerine ulaşabilirler.Onreon kullanicilari diger pazaryerlerinde listeledikleri urunleri tek tikle alibaba.com da da listelemeye baslayabilirler.


Türkiye.Alibaba.Com’un Farkı Nedir?

Sadece Türkiye’deki üreticilerin listelendiği, özellikle Türk ürünlerine ve üreticilerine ilgi duyan yabancı alıcıların hedef alındığı bir ihracat platformudur. 25 yıllık Alibaba tarihinde ilk defa belirli bir ülkeye özel olarak ayrı bir platform açılmıştır. Bu da ülkemizdeki üreticilerin potansiyelini göstermektedir. Alibaba ekibi, hem Alibaba.com üzerinden hem de diğer internet siteleri üzerinden Türk üretici ve ürünleri arayan alıcıları reklam, mail, telefon bildirimi ve banner gibi araçlarla hedefleyerek sizleri potansiyel alıcılarınız ile bir araya getirir. İlaveten, Türkiye Platformu, Alibaba.com’un deneme modeli üyeliğidir. Henüz ihracat yapmamış veya çok düşük tutarlarda yapmış üretici firmalarımızın Alibaba.com dünyasını tanımaları için sunduğu bir hizmettir.

Exporgin & Onreon İş Birliği

Sektörün en yenilikçi iki firması Exporgin ve Onreon, yepyeni bir iş birliğine imza attı.


Bu birliktelik size küresel ticaretin kapılarını ardına kadar açarken, sınırları aşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm gücü ve desteği sunmaktadır. Onreon olarak Exporgin ile yaptığımız partnerlik kapsamında sizlere; Türk işletmelerinin ve markalarının yurt dışında satış ve ihracat yapmalarını kolaylaştırmayı hedefleyen pazar yeri platformu ile entegrasyonumuzun tamamlandığını duyurmaktan mutluluk duyarız.


Exporgin, küresel bir marka haline gelmek ve pazar alanlarını genişletmek isteyen satıcıların yurt dışında söz sahibi olmalarına aracılık eden bir pazaryeri platformudur. Exporgin.com’un kuruluş amacı, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için kaliteli ürünler sunarak en iyi alışveriş deneyimini sağlamaktır. Kendisini diğer pazaryerlerinden ayıran özellikler ise Exporgin'in hizmetleri arasında uluslararası nakliye, gümrükleme işlemleri, depolama, ambalajlama ve daha pek çok hizmet yer almasıdır.


Exporgin’in Avantajları Nelerdir?

•Geniş Ürün Yelpazesi

Exporgin.com, müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunarak farklı kategorilerdeki ihtiyaçlarını tek bir platformda karşılamalarını sağlar.

•Global Avantajlar

Exporgin müşterileri farklı ülkelerdeki farklı üreticilerin ürünlerine erişerek geniş bir ürün portföyü arasından seçim yapabilir ve farklı ülkelerden ürünleri karşılaştırarak en uygun fiyatı bulabilirler.

•Kullanıcı Dostu Arayüz

Exporgin.com, müşterilerine kolay ve rahat bir alışveriş deneyimi sunmak için tasarlanmış kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

•Güvenli Ödeme Sistemi

Exporgin, müşterilerine güvenli ve kolay bir alışveriş deneyimi sağlamak için çeşitli ödeme imkanları sunmaktadır.

•Hızlı Kargo

Exporgin, hızlı ve güvenilir kargo hizmeti ile ürünlerin zamanında teslim edilmesini sağlayarak, müşteri memnuniyetini artırır ve marka sadakati oluşturur.


Exporgin, küresel pazarda büyümek ve ihracat satışlarını artırmak isteyen Türk işletmeleri ve markaları için ideal bir platformdur. Geniş ürün yelpazesi, kargo avantajı ve kolay alışveriş imkânı ile her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşmaktadır.

2gether Social -Onreon İş birliği
126 Ülkede Veriye Dayalı Influencer Pazarlama Ajansı

Veriye dayalı Influencer Pazarlama çalışmalarımızla marka bilinirliğinizi artırırken ürün ve hizmetlerinizi istediğiniz bölgelerde tanıtmanızı sağlıyor, bu süreci profesyonel olarak yürütmenize yardımcı oluyoruz.


Hemen Başvur

Market Araştırması

126 ülkede veriye dayalı influencer pazarlama ajansı 2gether Social olarak, markanıza özel geliştireceğimiz Influencer marketing stratejisini belirlemek adına ilk olarak market araştırması yapıyor ve daha önce rakiplerin ilgili pazardaki ınfluencer marketing stratejilerini tüm platformlar özelinde inceliyoruz.

Yaptığımız incelemeler ile beraber ilgili pazarda bulunduğunuz sektöre ve hedef kitlenize uygun olan trendleri analiz ediyoruz. Bu kapsamda topladığımız veriler ile projenizin genel hatlarını netleştirerek Influencer Marketing Stratejinizi oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.


Hemen Başvur

Keşif

Hedef pazarda Influencer marketing stratejinize özel olarak influencer verilerine ulaşıyoruz. Markanıza özel yaptığımız market araştırması verilerinden yararlanarak hedef pazarınızda yapacağınız kampanyanıza ve size özel nano, micro, macro, mega/celebrity influencer guideline hazırlıyoruz.


Hemen Başvur

Analiz

Keşif aşamasında size özel belirlediğimiz nano, micro, macro, mega/ celebrity influencer’ları 40’tan fazla metrik kullanarak analiz ediyor, marka ve planlanan kampanya ile uyumluluklarını derinlemesine inceliyoruz.

Yaptığımız veriye dayalı analiz çalışmasında influencer’ları takip eden kişilerin ilgi alanlarından demografik yapısına, gelir düzeylerinden eğitim düzeylerine kadar olan her metriğe önem veriyor, markanız ve kampanyanız için etkileşim oranları en yüksek olan influencer’lar ile buluşmanızı sağlıyoruz.


Hemen Başvur

Kampanya Takibi

Kampanya amacınıza, markanıza ve iş birliği yaptığınız influencer’lara özel olarak oluşturulan linkler ile kampanya takibi yapmanızı kolaylaştırıyor ve influencer’lardan gelen verileri anlık olarak takip etmenizi sağlıyoruz. Sürdürülebilir influencer marketing çalışmaları yapabilmeniz adına kampanyalarınızı market araştırmasından doğal yayılma adımına kadar uçtan uca takip ediyoruz.


Hemen Başvur

Raporlama

Influencer Marketing’in en önemli süreçlerinden birisi olan raporlama sürecini profesyonel bir şekilde yürütüyoruz. Markanıza özel oluşturulan linklerden aldığımız veriler ve influencer’dan aldığımız istatistikler ile size özel rapor oluşturuyor, yaptığımız iş birliğinden aldığınız performansı profesyonel bir şekilde analiz ederek sizlerle paylaşıyoruz.


Hemen Başvur

Doğal Yayılma

Hedef pazarda yürüttüğümüz influencer marketing kampanyamızı proje tamamlandıktan sonra hedef kitlenize ulaşmak ve kampanyanın etki alanını genişletmek adına "Digital PR" çalışmalarını profesyonel bir şekilde yönetiyoruz.


Hemen Başvur

Accumulate & Onreon İş Birliği

Pazarlama Stratejinizde Verilerden Yararlanın

Pazarlama stratejinizi geliştirmek ve markanızı büyütmek için verilerden yararlanın!

Accumulate’in sunduğu raporlama, eğitim, danışmanlık ve dijital varlık analizi çözümleri markanızın potansiyelini en üst seviyeye çıkarın ve mevcut pazarda rekabet avantajı yakalayın. 

Hemen Başvur

Accumulate Nedir? 

Accumulate, Digital Exchange’in iş ortaklarına ve markalarına raporlama, dijital varlık analizi, eğitim ve danışmanlık çözümleri sunan omnichannel pazarlama stratejisiyle hizmet veren markasıdır.

Accumulate olarak bağlantılı çalıştığımız 100’den fazla marka ve iş ortağımıza özel sunduğumuz raporlama ve analiz hizmeti ile işletmelerin dijital varlıklarındaki mevcut durumlarını analiz etmelerini sağlıyor, verdiğimiz danışmanlık ve eğitim hizmeti ile de işletmelerini büyütmelerine yardımcı oluyoruz.

Hemen Başvur

Analiz ve Raporlama 

İş dünyasının her alanında oldukça önemli bir rol oynayan iki temel süreçten birisi olan analiz ve raporlama, markaların verilerini anlaması, değerlendirmesi ve etkili bir strateji geliştirmesi için oldukça önemli bir süreçtir.

Accumulate Reporting System (ARS), bu süreçte markaların verilerini toplamakta, yürüttüğü analiz süreçleriyle ve kullandığı veri analiz modelleri ile markaların uçtan uca dijital dünyadaki verilerini omnichannel bir strateji ile tek bir ekranda kullanıcı dostu ön yüzü ile sunmaktadır.

Hemen Başvur

PPC Raporlama – Performans Raporlama 

Accumulate’in hizmetleri arasında yer alan PPC raporlama hizmeti reklam veren marka ya da dijital pazarlamacıların pay per click performansının analiz edildiği ve raporlandığı bir hizmettir.

Performans raporlama süreçleri ile markalar doğru hedefleme stratejileri geliştirmekte ve böylece ROI’lerini artırabilmektedir.

Hemen Başvur

SEO Raporlama

Arama motoru optimizasyonuna özel geliştirilen seo raporlama hizmeti sayesinde sizler de markanızın organik trafik verilerini analiz edebilirsiniz. SEO Raporlama hizmetimiz ile markanızın SEO stratejisini güçlendirebilir ve optimizasyon sürecinizi profesyonel bir şekilde tamamlayarak rekabet avantajı elde edebilirsiniz. Dilerseniz Accumulate’in SEO Danışmanlığı hizmetinden yararlanarak markanızın seo stratejisini profesyonel bir şekilde geliştirebilirsiniz.   

Hemen Başvur

İçerik Raporlaması

İçerik pazarlamasına özel geliştirilen Accumulate içerik raporları ile hedef kitlenize ulaşmak için ürettiğiniz içeriklerin raporlarına profesyonelce ulaşın. Accumulate içerik raporlama hizmeti ile içeriklerinizin performansı hakkında bilgi edinin ve stratejinizi geliştirerek hedef kitlenize her noktadan ulaşın.

Hemen Başvur

Veriye Dayalı Influencer Raporlaması

Influencer Marketing çalışmalarından elde ettiğimiz istatistikleri kendi veri tabanımızda tuttuğumuz raporlar ile birleştiriyor ve yaptığınız pazarlama çalışlarının performansını en etkili biçimde ölçümleyerek markanıza sunuyoruz. Daha önce yürüttüğünüz Influencer Marketing çalışmalarına yönelik istatistikleri bizimle paylaştığınız takdirde markanız için Influencer raporlarını oluşturuyor ve ihtiyaç halinde sizleri Influencer Marketing Danışmanlığına yönlendiriyoruz.

Hemen Başvur

Sosyal Medya Raporlama

Sosyal medya raporlama hizmetimiz ile markanızın sosyal medya platformlarındaki performansını ölçümlüyoruz. Hedef kitle, rakip analizi, içerik analizi, trafik ve dönüşüm izleme süreçlerini profesyonelce yürütüyor ve markanızın sosyal medya stratejisini geliştirmenize olanak tanıyor.

Hemen Başvur

Turquality ve Marka Teşvik Raporlama

Global pazarda markanızı ön plana çıkarmak için en iyi teşviklerden birisi olan Turquality raporlarını titiz bir şekilde hazırlıyor ve işletmenizin Turquality firmaları arasında yer alması adına yardımcı oluyoruz.

Hemen Başvur

Content UP & Onreon İş Birliği

İçeriğin Olduğu Her Yerde Gelişime Öncülük Ediyoruz!

Dijital dünyada markaların öne çıkmasına öncülük eden bir içerik pazarlama ajansı olarak, uzmanlık ve yaratıcılığı birleştirerek, markaların dijital varlığını artırmak için stratejik içerikler üretiyoruz. Arama motoru odaklı içeriklerle, markaların görünürlüğünü yükseltiyoruz.


Hemen Başvur

ContentUP Nedir?

ContentUP, Digital Exchange çatısı altında yer alan, içerik konusundaki uzmanlığı ve yaratıcılığı bir araya getirerek markanızın dijital varlığını en üst düzeye çıkarmak için çalışan bir içerik pazarlama ajansıdır. Küçük işletmelerden büyük markalara kadar her ölçekteki şirkete, internetin gücünü kullanarak öne çıkma fırsatı sunuyoruz. Arama motoru odaklı ve etkileyici içerik stratejileri oluşturarak, markaların arama motoru sıralamalarını, trafik ve dönüşüm oranlarını artıracak stratejik bir içerik planı ile hareket ediyoruz. Her türlü dijital platform için özgün ve SEO uyumlu içerikler üreterek, hedef kitlenize daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.


Hemen Başvur

SEO Odaklı İçerik Üretimi

SEO odaklı içerik üretimiyle markanızı güçlendirin. Hedef kitlenize ulaşmanız için etkili ve özgün içerikler sunan SEO odaklı içerik üretimi hizmeti ile arama motorlarında sıralamanızı yükseltin ve daha fazla görünürlük sağlayın.


Hemen Başvur

İçerik Pazarlaması

İçerik pazarlaması stratejileri ile markanızın online varlığını güçlendirin, hedef kitlenizle bağ kurun ve değerli içerikler aracılığıyla etkileşimi artırarak başarıya ulaşın.


Hemen Başvur

Web Sitesi İçerik Üretimi

Markanızın çevrimiçi etkileşimini güçlendirmek, kullanıcı deneyimini artırmak ve arama motoru sıralamanızı iyileştirmek için web sitesi içerik üretimi hizmetimizden yararlanın.


Hemen Başvur

Anahtar Kelime Analizi

Web sitenizin içeriğini anahtar kelime analizi ile optimize ederek hedeflediğiniz kitleye daha kolay ulaşabilir ayrıca, SEO performansınızı artırarak dijital dünyadaki görünürlüğünüzü güçlendirebilirsiniz.


Hemen Başvur

Blog İçerik Üretimi

Blog içerik üretimi, markanızın online varlığını güçlendirir. Özgün ve ilgi çekici içeriklerle hedef kitlenizle etkileşimi artırır, SEO'yu destekler ve sektörel otorite oluşturarak rekabet avantajı sağlar.


Hemen Başvur

Kurumsal İçerik Üretimi

Profesyonel kurumsal içeriklerle markanızın imajını güçlendirin. Kurumsal içerik üretimi, özgün içeriklerle hedef kitlenizle bağ kurar, şeffaf iletişimi destekler, sektördeki konumunuzu pekiştirerek güven oluşturur ve müşteri sadakatinizi artırır.


Hemen Başvur

Reklam Metni-Marka Söylemi

Ürün ve hizmetlerinize uygun, etkileyici ve özgün metinlerle hedef kitlenizi etkileyin. Marka değerinizi yansıtan reklam metinleri ve marka söylemleri ile müşteri sadakatinizi güçlendirin ve satışlarınızı artırın.


Hemen Başvur

Digital Exporter & Onreon İş Birliği

E-ihracatta Yalnız Değilsiniz!

Türkiye’nin yurt dışına satış akışını sağlamak ve e-ihracat yapan firmaları dijital kanallar üzerinden doğru müşterilere ulaştırmak için sunduğumuz teknolojik ürünlerle firmanızı çok yönlü değerlendiriyoruz. Yurt dışı satışlarınızı büyütmek ve geliştirmek için dijital pazarlama süreçlerinde tüm ihtiyaçlarınıza etkin çözümler sunuyoruz.


Hemen Başvur

Digital Exporter Nedir?

Digital Exporter, ürün veya hizmetle geleneksel ihracat ya da e-ihracat yapan veya yapmayı düşünen markalara özel geliştirdiği çözümler ve sunduğu teknolojik altyapı sayesinde işletmelerin yurt dışına ihracat ve e-ihracat potansiyelinin artmasını sağlamak adına hizmet veren geleneksel ve dijital ihracat pazarlama ajansıdır. Digital Exporter olarak işletmelerini global boyuta taşımak isteyen 1000’den fazla marka ve iş ortağına özel sunduğumuz omnichannel çözümler ile küresel pazarlardaki görünürlüğünüzü artırıyor, potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyor ve rekabet avantajı elde etmenize yardımcı oluyoruz.


Hemen Başvur

Pazar Araştırması

Pazar Araştırması hizmetimiz ile işletmeniz küresel pazarlardaki potansiyelini en iyi şekilde değerlendirin ve markanızı etkili bir şekilde konumlandırın. Profesyonelce yürüttüğümüz pazar araştırması çalışmaları ile markanız için en uygun yurt dışı pazarlarını belirleyin. Hedef pazarınızı detaylı bir şekilde anlayın, işinizi daha rasyonel, yönetilebilir ve kârlı bir şekilde genişletin.


Hemen Başvur

Hedef Kitle ve Rakip Analizi

Hedef kitle ve rakip analizi ile girmek istediğiniz pazarlardaki potansiyel müşteriniz ve rakipleriniz hakkında bilgi alın. Hedef kitle analizi ve rakip analizi çalışmaları ile veriye dayalı pazarlama stratejinizi kolayca geliştirin.


Hemen Başvur

E-ihracat Sitesi Kurulumu

Digital Exporter E-İhracat Sitesi Kurulumu ile yurt dışına satış sitenizi kolayca açın. İstediğiniz ürün ve hizmetleri farklı ülkelerde satışa sunarak dövizle kazanma şansı yakalayın.


Hemen Başvur

Veriye Dayalı Dijital Pazarlama

Digital Exporter tarafından veriye dayalı yöntemler ile yürütülen dijital pazarlama çalışmaları sayesinde mevcut ve hedef pazarlarınızdaki potansiyel müşterilerinize daha hızlı bir şekilde ulaşın ve rakiplerinizin önüne geçerek rekabet avantajı yakalayın.


Hemen Başvur

Ölçümleme

Digital Exporter Ölçümleme Danışmanlığı sayesinde en iyi analiz araçlarını kullanın. Profesyonelce yürüttüğümüz ölçümleme çalışmaları ile hedeflerinize uygun KPI’lar belirleyerek performansınızı kolayca artırın.


Hemen Başvur

İş Geliştirme

Digital Exporter danışmanlık hizmetleri ile var olan işinizi kolayca geliştirme şansı yakalayın. İşletmenizin potansiyelini artırmak ve yeni fırsatlar keşfetmeniz için geliştirdiğimiz sürdürülebilir ve büyü amaçlı stratejiler ile mevcut operasyonlarınızı optimize edin, yeni müşteri segmentlerine ulaşın, ürün ve hizmet satışlarınızı artırın.


Hemen Başvur


 Rawy & Onreon İş Birliği

Video Pazarlama ve Sosyal Medya Ajansı

Global trendleri sürekli takip ediyor, markanızın dijital dünyada en doğru şekilde ön plana çıkması için ürettiğimiz video ve sosyal medya içerikleri ile fark yaratıyoruz! YouTube, Instagram, TikTok, Pinterest, VK gibi platformlara özel sunduğunuz içerikler ile ürün ve hizmetlerinizi ön plana çıkarıyor ve satışlarınızın artmasına katkıda bulunuyoruz.

 

Hemen Başvur

Rawy Nedir?

Türkiye’nin hız ve kaliteye odaklı video pazarlama ve sosyal medya ajansı Rawy, iş ortaklarına ve markalara 360° derece hizmet sunan bir ajanstır. Rawy olarak bağlantılı çalıştığımız 500’den fazla marka ve iş ortağımıza sunduğumuz video ve sosyal medya çözümleri ile işletmelerin sosyal medya platformlarında görünürlüğünü artırırken, hedef kitlelerine ulaşmasını sağlıyor ve pazarlama çalışmalarını yapmalarına yardımcı oluyoruz.

 

Hemen Başvur

Özelleştirilmiş Videolar

 RAWY olarak, markanızı global arenada görünür kılmanın, hedef kitlenizle bağlantı kurmanın ve satışlarınızı artırmanın güçlü bir yolu olarak özel video içeriklerini sunuyoruz. Özel tasarlanmış videolarla markanızın kişiliğini vurgulayın, izleyicilerinizi etkileyin ve markanızın bilinirliğini artırarak satışlarınızı kolayca artırın.

 

Hemen Başvur

Masaüstü Videolar

Günümüzde dijital pazarlama stratejileri arasında önemli bir yer edinen masaüstü videolar, markanızın farkındalığını artırmak ve hedef kitlenize ulaşmak için oldukça etkili bir araç haline geldi.Dijital pazarlama stratejilerimiz arasında öne çıkan bir hizmet olarak Rawy Masaüstü videoları ile markanızı ön plana çıkarmaya yardımcı oluyoruz.

 

Hemen Başvur

Çekimli Videolar

Görsel şıklığı ve etkileyici anlatımı bir araya getiren Rawy çekimli videolar, markanızın hikayesini anlatmanın en etkili yolunu sunuyor. Potansiyel müşterilerinizle bağ kurun, ürün veya hizmetlerinizi vurgulayın ve dijital varlığınızı güçlendirin.Rawy ile iş birliği yaparak, markanızı global arenada daha görünür hale getirin ve rakiplerinizin önüne geçin. İzleyicilere etkileyici ve çekici içeriklerle ulaşın, marka bilinirliğinizi artırın ve satışlarınızı kolayca artırın.

 

Hemen Başvur

Teknoloji Çözümleri

 Teknoloji Çözümleri, iş dünyasında etkili bir varlık oluşturmanın anahtarıdır. RAWY ile birlikte, markanızı global arenada güçlü ve yenilikçi bir şekilde temsil edebilirsiniz. Hedef pazarınız daki potansiyel müşterilere ulaşmak, marka bilinirliğini artırmak ve satışlarınızı optimize etmek için en son teknoloji çözümlerini kullanabilirsiniz. Teknoloji odaklı yaklaşımımızla, işletmenizi dijital dünyada öne çıkarın ve rekabet avantajı elde edin.

 

Hemen Başvur

Seoup & Onreon İş Birlilği

Profesyonel SEO Ajansı ve SEO Danışmanlığı

Türkiye'nin en yenilikçi SEO ajansı olarak, arama motoru görünürlüğünüzü ve organik trafiğinizi artıracak stratejiler geliştiriyor ve markanız için en profesyonel SEO hizmetini sağlıyoruz.


Hemen Başvur

SEOUP Nedir?

SEOUP, Dijital Exchange bünyesinde yer alan, markalara ve iş ortaklarına en yenilikçi arama motoru optimizasyonu çözümlerini sağlayarak organik trafiklerini artırmaya yönelik çalışmalar yapan bir SEO ajansıdır. 300'ün üzerinde farklı markanın arama motorlarında görünürlük kazanmasına, marka bilinirliği elde etmesine ve rekabet avantajı sağlamasına yardımcı olan SEOUP ilk olarak, İstanbul'da hizmet vermeye başlamıştır. Alanında uzman olan ekibiyle bir danışmanlıktan ziyade veriye odaklı ürettiği SEO stratejileri sayesinde markanız için en etkili çözüm önerilerini sunan SEO ajansımız, Kıbrıs, Dubai, Moskova, Londra ve İstanbul şubelerini açarak global bir hizmet vermeye başlamıştır.


Hemen Başvur

Arama Motoru Optimizasyonu

Markanıza özel belirlenen arama motoru optimizasyonu (SEO) danışmanlığı ile hedef kitlenize daha kolay ulaşın. Marka bilinirliğinizi artırın ve rekabet avantajı yakalayın.


Hemen Başvur

E-ticaret SEO Danışmanlığı

SEO ajansımız bünyesinde verilen e-ticaret SEO danışmanlığı ile ürün, hizmet ve kampanyalarınızı hedef kitlenize organik bir şekilde ulaştırın. İnternetten ürün ve hizmet satın almak isteyen kişilere kolayca ulaşın ve satışlarınızı artırın.


Hemen Başvur

İçerik Pazarlaması

Markanızın amacına yönelik geliştirilen içerik pazarlama stratejisi ile hedef kitlenize farklı noktalardan ulaşın, SEO uyumlu içerikler ile müşterilerinizin markanıza olan güvenini artırarak rekabet avantajı yakalayın.


Hemen Başvur

Teknik SEO Danışmanlığı

Sitenizin arama motorlarında daha iyi index alabilmesi için yapılan stratejik ve teknik işlemlerle görünürlüğünüzü artırın. Teknik SEO danışmanlığı ile site performansınızı iyileştirin.


Hemen Başvur

Site İçi SEO Danışmanlığı

Site İçi SEO Danışmanlığı ile sitenizin sayfa düzeni, URL yapısı, içerik yapısı, görsel, title ve description optimizasyonunu iyileştirin. Kullanıcı dostu bir internet sitesine sahip olarak hedef kitlenize güven verin.


Hemen Başvur

Site Dışı SEO Danışmanlığı

Site Dışı SEO Danışmanlığı ile sitenizin otoritesini artırın ve arama motorlarında daha iyi sonuçlar elde edin. Farklı internet sitelerinde yapılan çalışmalar sayesinde marka bilinirliğinizi ve görünürlüğünüzü artırarak hedef kitlenize güven verin.


Hemen Başvur

Profesyonel SEO Raporları

SEO ajansımız içerisinde en çok sevilen ürünlerimizden biri olan Profesyonel SEO Raporları ile sitenizin SEO Performansını izleyin, analiz edin ve stratejinizi geliştirin.


Hemen Başvur

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Kurumsal SEO Danışmanlığı ile şirketinizin bulunduğu sektörde ve hedef pazarınızda ön plana çıkın. Arama motoru sıralamalarınızı iyileştirecek SEO stratejileri ile rekabet avantajı yakalayın.


Hemen Başvur

Yerel SEO Danışmanlığı

Yerel SEO çalışmaları ile işletmenizin bulunduğu coğrafi bölgedeki tüketicilere daha kolay bir şekilde ulaşın. Fiziksel mağazanızın görünürlüğünü artırın ve daha fazla kişiye ulaşma şansı yakalayın.


Hemen Başvur

As WorqCompany and Onreon, we are increasing our cooperation on integration and joint software issues day by day.


WorqCompany | Onreon Detaylar İçin Tıklayınız: https://f.worq.app/p/l/?id=9wdLwbjP

Kullanımı basit, sınırsız yeteneklere sahip e-ticaret altyapısı Mazaka ile Onreon arasında sağlanan entegrasyon ile tüm müşterilerimize uçtan uca çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Pempati&Onreon İş Birliği

Onreon , kurulduğu tarihten bu yana müşterilerine benzersiz e-ticaret çözümleri sunarak markaları zirveye taşımaktadır.


Anne bebek pazaryeri olan Pempati ile iş birliğimizi duyurmaktan mutluluk duyarız. Sizlere daha geniş bir ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet sunabilmek adına gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği, bizi daha da güçlendirdi.


As Ikas and Onreon, the two fast actors of e-commerce, we are increasing our cooperation on integration and joint software with each passing day.

As Oniki and Onreon, the two fast-paced actors of e-commerce, we are increasing our cooperation in event and network issues day by day.

As PayTR and Onreon, the two fast-paced actors of e-commerce, we are increasing our cooperation on integration and joint software with each passing day.

As Garanti Bank and Onreon, we are increasing our cooperation on integration and joint software with each passing day.

As two fast actors of e-commerce, Inter By MNG Kargo and Onreon, we are increasing our cooperation in integration and joint software issues day by day.

As Netgsm and Onreon, we are increasing our cooperation on integration and joint software issues day by day.

As the two fast actors of e-commerce, Packupp and Onreon, we are increasing our cooperation on integration and joint software with each passing day.

Çiçeksepeti & Onreon olarak entegrasyon ve ortak yazılım konularında iş birliğimizi her geçen gün artırıyoruz.

As QNB Finansbank and Onreon, we are increasing our cooperation on integration and joint software issues day by day.