126 Ülkede Veriye Dayalı Influencer Pazarlama Ajansı

Veriye dayalı Influencer Pazarlama çalışmalarımızla marka bilinirliğinizi artırırken ürün ve hizmetlerinizi istediğiniz bölgelerde tanıtmanızı sağlıyor, bu süreci profesyonel olarak yürütmenize yardımcı oluyoruz.


Hemen Başvur

Market Araştırması

126 ülkede veriye dayalı influencer pazarlama ajansı 2gether Social olarak, markanıza özel geliştireceğimiz Influencer marketing stratejisini belirlemek adına ilk olarak market araştırması yapıyor ve daha önce rakiplerin ilgili pazardaki ınfluencer marketing stratejilerini tüm platformlar özelinde inceliyoruz.

Yaptığımız incelemeler ile beraber ilgili pazarda bulunduğunuz sektöre ve hedef kitlenize uygun olan trendleri analiz ediyoruz. Bu kapsamda topladığımız veriler ile projenizin genel hatlarını netleştirerek Influencer Marketing Stratejinizi oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.


Hemen Başvur

Keşif

Hedef pazarda Influencer marketing stratejinize özel olarak influencer verilerine ulaşıyoruz. Markanıza özel yaptığımız market araştırması verilerinden yararlanarak hedef pazarınızda yapacağınız kampanyanıza ve size özel nano, micro, macro, mega/celebrity influencer guideline hazırlıyoruz.


Hemen Başvur

Analiz

Keşif aşamasında size özel belirlediğimiz nano, micro, macro, mega/ celebrity influencer’ları 40’tan fazla metrik kullanarak analiz ediyor, marka ve planlanan kampanya ile uyumluluklarını derinlemesine inceliyoruz.

Yaptığımız veriye dayalı analiz çalışmasında influencer’ları takip eden kişilerin ilgi alanlarından demografik yapısına, gelir düzeylerinden eğitim düzeylerine kadar olan her metriğe önem veriyor, markanız ve kampanyanız için etkileşim oranları en yüksek olan influencer’lar ile buluşmanızı sağlıyoruz.


Hemen Başvur

Kampanya Takibi

Kampanya amacınıza, markanıza ve iş birliği yaptığınız influencer’lara özel olarak oluşturulan linkler ile kampanya takibi yapmanızı kolaylaştırıyor ve influencer’lardan gelen verileri anlık olarak takip etmenizi sağlıyoruz. Sürdürülebilir influencer marketing çalışmaları yapabilmeniz adına kampanyalarınızı market araştırmasından doğal yayılma adımına kadar uçtan uca takip ediyoruz.


Hemen Başvur

Raporlama

Influencer Marketing’in en önemli süreçlerinden birisi olan raporlama sürecini profesyonel bir şekilde yürütüyoruz. Markanıza özel oluşturulan linklerden aldığımız veriler ve influencer’dan aldığımız istatistikler ile size özel rapor oluşturuyor, yaptığımız iş birliğinden aldığınız performansı profesyonel bir şekilde analiz ederek sizlerle paylaşıyoruz.


Hemen Başvur

Doğal Yayılma

Hedef pazarda yürüttüğümüz influencer marketing kampanyamızı proje tamamlandıktan sonra hedef kitlenize ulaşmak ve kampanyanın etki alanını genişletmek adına "Digital PR" çalışmalarını profesyonel bir şekilde yönetiyoruz.


Hemen BaşvurPaylaş