Pazarlama Stratejinizde Verilerden Yararlanın

Pazarlama stratejinizi geliştirmek ve markanızı büyütmek için verilerden yararlanın!

Accumulate’in sunduğu raporlama, eğitim, danışmanlık ve dijital varlık analizi çözümleri markanızın potansiyelini en üst seviyeye çıkarın ve mevcut pazarda rekabet avantajı yakalayın. 

Hemen Başvur

Accumulate Nedir? 

Accumulate, Digital Exchange’in iş ortaklarına ve markalarına raporlama, dijital varlık analizi, eğitim ve danışmanlık çözümleri sunan omnichannel pazarlama stratejisiyle hizmet veren markasıdır.

Accumulate olarak bağlantılı çalıştığımız 100’den fazla marka ve iş ortağımıza özel sunduğumuz raporlama ve analiz hizmeti ile işletmelerin dijital varlıklarındaki mevcut durumlarını analiz etmelerini sağlıyor, verdiğimiz danışmanlık ve eğitim hizmeti ile de işletmelerini büyütmelerine yardımcı oluyoruz.

Hemen Başvur

Analiz ve Raporlama 

İş dünyasının her alanında oldukça önemli bir rol oynayan iki temel süreçten birisi olan analiz ve raporlama, markaların verilerini anlaması, değerlendirmesi ve etkili bir strateji geliştirmesi için oldukça önemli bir süreçtir.

Accumulate Reporting System (ARS), bu süreçte markaların verilerini toplamakta, yürüttüğü analiz süreçleriyle ve kullandığı veri analiz modelleri ile markaların uçtan uca dijital dünyadaki verilerini omnichannel bir strateji ile tek bir ekranda kullanıcı dostu ön yüzü ile sunmaktadır.

Hemen Başvur

PPC Raporlama – Performans Raporlama 

Accumulate’in hizmetleri arasında yer alan PPC raporlama hizmeti reklam veren marka ya da dijital pazarlamacıların pay per click performansının analiz edildiği ve raporlandığı bir hizmettir.

Performans raporlama süreçleri ile markalar doğru hedefleme stratejileri geliştirmekte ve böylece ROI’lerini artırabilmektedir.

Hemen Başvur

SEO Raporlama

Arama motoru optimizasyonuna özel geliştirilen seo raporlama hizmeti sayesinde sizler de markanızın organik trafik verilerini analiz edebilirsiniz. SEO Raporlama hizmetimiz ile markanızın SEO stratejisini güçlendirebilir ve optimizasyon sürecinizi profesyonel bir şekilde tamamlayarak rekabet avantajı elde edebilirsiniz. Dilerseniz Accumulate’in SEO Danışmanlığı hizmetinden yararlanarak markanızın seo stratejisini profesyonel bir şekilde geliştirebilirsiniz.   

Hemen Başvur

İçerik Raporlaması

İçerik pazarlamasına özel geliştirilen Accumulate içerik raporları ile hedef kitlenize ulaşmak için ürettiğiniz içeriklerin raporlarına profesyonelce ulaşın. Accumulate içerik raporlama hizmeti ile içeriklerinizin performansı hakkında bilgi edinin ve stratejinizi geliştirerek hedef kitlenize her noktadan ulaşın.

Hemen Başvur

Veriye Dayalı Influencer Raporlaması

Influencer Marketing çalışmalarından elde ettiğimiz istatistikleri kendi veri tabanımızda tuttuğumuz raporlar ile birleştiriyor ve yaptığınız pazarlama çalışlarının performansını en etkili biçimde ölçümleyerek markanıza sunuyoruz. Daha önce yürüttüğünüz Influencer Marketing çalışmalarına yönelik istatistikleri bizimle paylaştığınız takdirde markanız için Influencer raporlarını oluşturuyor ve ihtiyaç halinde sizleri Influencer Marketing Danışmanlığına yönlendiriyoruz.

Hemen Başvur

Sosyal Medya Raporlama

Sosyal medya raporlama hizmetimiz ile markanızın sosyal medya platformlarındaki performansını ölçümlüyoruz. Hedef kitle, rakip analizi, içerik analizi, trafik ve dönüşüm izleme süreçlerini profesyonelce yürütüyor ve markanızın sosyal medya stratejisini geliştirmenize olanak tanıyor.

Hemen Başvur

Turquality ve Marka Teşvik Raporlama

Global pazarda markanızı ön plana çıkarmak için en iyi teşviklerden birisi olan Turquality raporlarını titiz bir şekilde hazırlıyor ve işletmenizin Turquality firmaları arasında yer alması adına yardımcı oluyoruz.

Hemen Başvur
Paylaş