E-ihracatta Yalnız Değilsiniz!

Türkiye’nin yurt dışına satış akışını sağlamak ve e-ihracat yapan firmaları dijital kanallar üzerinden doğru müşterilere ulaştırmak için sunduğumuz teknolojik ürünlerle firmanızı çok yönlü değerlendiriyoruz. Yurt dışı satışlarınızı büyütmek ve geliştirmek için dijital pazarlama süreçlerinde tüm ihtiyaçlarınıza etkin çözümler sunuyoruz.


Hemen Başvur

Digital Exporter Nedir?

Digital Exporter, ürün veya hizmetle geleneksel ihracat ya da e-ihracat yapan veya yapmayı düşünen markalara özel geliştirdiği çözümler ve sunduğu teknolojik altyapı sayesinde işletmelerin yurt dışına ihracat ve e-ihracat potansiyelinin artmasını sağlamak adına hizmet veren geleneksel ve dijital ihracat pazarlama ajansıdır. Digital Exporter olarak işletmelerini global boyuta taşımak isteyen 1000’den fazla marka ve iş ortağına özel sunduğumuz omnichannel çözümler ile küresel pazarlardaki görünürlüğünüzü artırıyor, potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyor ve rekabet avantajı elde etmenize yardımcı oluyoruz.


Hemen Başvur

Pazar Araştırması

Pazar Araştırması hizmetimiz ile işletmeniz küresel pazarlardaki potansiyelini en iyi şekilde değerlendirin ve markanızı etkili bir şekilde konumlandırın. Profesyonelce yürüttüğümüz pazar araştırması çalışmaları ile markanız için en uygun yurt dışı pazarlarını belirleyin. Hedef pazarınızı detaylı bir şekilde anlayın, işinizi daha rasyonel, yönetilebilir ve kârlı bir şekilde genişletin.


Hemen Başvur

Hedef Kitle ve Rakip Analizi

Hedef kitle ve rakip analizi ile girmek istediğiniz pazarlardaki potansiyel müşteriniz ve rakipleriniz hakkında bilgi alın. Hedef kitle analizi ve rakip analizi çalışmaları ile veriye dayalı pazarlama stratejinizi kolayca geliştirin.


Hemen Başvur

E-ihracat Sitesi Kurulumu

Digital Exporter E-İhracat Sitesi Kurulumu ile yurt dışına satış sitenizi kolayca açın. İstediğiniz ürün ve hizmetleri farklı ülkelerde satışa sunarak dövizle kazanma şansı yakalayın.


Hemen Başvur

Veriye Dayalı Dijital Pazarlama

Digital Exporter tarafından veriye dayalı yöntemler ile yürütülen dijital pazarlama çalışmaları sayesinde mevcut ve hedef pazarlarınızdaki potansiyel müşterilerinize daha hızlı bir şekilde ulaşın ve rakiplerinizin önüne geçerek rekabet avantajı yakalayın.


Hemen Başvur

Ölçümleme

Digital Exporter Ölçümleme Danışmanlığı sayesinde en iyi analiz araçlarını kullanın. Profesyonelce yürüttüğümüz ölçümleme çalışmaları ile hedeflerinize uygun KPI’lar belirleyerek performansınızı kolayca artırın.


Hemen Başvur

İş Geliştirme

Digital Exporter danışmanlık hizmetleri ile var olan işinizi kolayca geliştirme şansı yakalayın. İşletmenizin potansiyelini artırmak ve yeni fırsatlar keşfetmeniz için geliştirdiğimiz sürdürülebilir ve büyü amaçlı stratejiler ile mevcut operasyonlarınızı optimize edin, yeni müşteri segmentlerine ulaşın, ürün ve hizmet satışlarınızı artırın.


Hemen Başvur

Paylaş