Sektörün en yenilikçi iki firması Exporgin ve Onreon, yepyeni bir iş birliğine imza attı.

Bu birliktelik size küresel ticaretin kapılarını ardına kadar açarken, sınırları aşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm gücü ve desteği sunmaktadır. Onreon olarak Exporgin ile yaptığımız partnerlik kapsamında sizlere; Türk işletmelerinin ve markalarının yurt dışında satış ve ihracat yapmalarını kolaylaştırmayı hedefleyen pazar yeri platformu ile entegrasyonumuzun tamamlandığını duyurmaktan mutluluk duyarız.


Exporgin, küresel bir marka haline gelmek ve pazar alanlarını genişletmek isteyen satıcıların yurt dışında söz sahibi olmalarına aracılık eden bir pazaryeri platformudur. Exporgin.com’un kuruluş amacı, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için kaliteli ürünler sunarak en iyi alışveriş deneyimini sağlamaktır. Kendisini diğer pazaryerlerinden ayıran özellikler ise Exporgin'in hizmetleri arasında uluslararası nakliye, gümrükleme işlemleri, depolama, ambalajlama ve daha pek çok hizmet yer almasıdır.


Exporgin’in Avantajları Nelerdir?

•Geniş Ürün Yelpazesi

Exporgin.com, müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunarak farklı kategorilerdeki ihtiyaçlarını tek bir platformda karşılamalarını sağlar.

•Global Avantajlar

Exporgin müşterileri farklı ülkelerdeki farklı üreticilerin ürünlerine erişerek geniş bir ürün portföyü arasından seçim yapabilir ve farklı ülkelerden ürünleri karşılaştırarak en uygun fiyatı bulabilirler.

•Kullanıcı Dostu Arayüz

Exporgin.com, müşterilerine kolay ve rahat bir alışveriş deneyimi sunmak için tasarlanmış kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

•Güvenli Ödeme Sistemi

Exporgin, müşterilerine güvenli ve kolay bir alışveriş deneyimi sağlamak için çeşitli ödeme imkanları sunmaktadır.

•Hızlı Kargo

Exporgin, hızlı ve güvenilir kargo hizmeti ile ürünlerin zamanında teslim edilmesini sağlayarak, müşteri memnuniyetini artırır ve marka sadakati oluşturur.


Exporgin, küresel pazarda büyümek ve ihracat satışlarını artırmak isteyen Türk işletmeleri ve markaları için ideal bir platformdur. Geniş ürün yelpazesi, kargo avantajı ve kolay alışveriş imkânı ile her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşmaktadır.
Paylaş