Profesyonel SEO Ajansı ve SEO Danışmanlığı

Türkiye'nin en yenilikçi SEO ajansı olarak, arama motoru görünürlüğünüzü ve organik trafiğinizi artıracak stratejiler geliştiriyor ve markanız için en profesyonel SEO hizmetini sağlıyoruz.


Hemen Başvur

SEOUP Nedir?

SEOUP, Dijital Exchange bünyesinde yer alan, markalara ve iş ortaklarına en yenilikçi arama motoru optimizasyonu çözümlerini sağlayarak organik trafiklerini artırmaya yönelik çalışmalar yapan bir SEO ajansıdır. 300'ün üzerinde farklı markanın arama motorlarında görünürlük kazanmasına, marka bilinirliği elde etmesine ve rekabet avantajı sağlamasına yardımcı olan SEOUP ilk olarak, İstanbul'da hizmet vermeye başlamıştır. Alanında uzman olan ekibiyle bir danışmanlıktan ziyade veriye odaklı ürettiği SEO stratejileri sayesinde markanız için en etkili çözüm önerilerini sunan SEO ajansımız, Kıbrıs, Dubai, Moskova, Londra ve İstanbul şubelerini açarak global bir hizmet vermeye başlamıştır.


Hemen Başvur

Arama Motoru Optimizasyonu

Markanıza özel belirlenen arama motoru optimizasyonu (SEO) danışmanlığı ile hedef kitlenize daha kolay ulaşın. Marka bilinirliğinizi artırın ve rekabet avantajı yakalayın.


Hemen Başvur

E-ticaret SEO Danışmanlığı

SEO ajansımız bünyesinde verilen e-ticaret SEO danışmanlığı ile ürün, hizmet ve kampanyalarınızı hedef kitlenize organik bir şekilde ulaştırın. İnternetten ürün ve hizmet satın almak isteyen kişilere kolayca ulaşın ve satışlarınızı artırın.


Hemen Başvur

İçerik Pazarlaması

Markanızın amacına yönelik geliştirilen içerik pazarlama stratejisi ile hedef kitlenize farklı noktalardan ulaşın, SEO uyumlu içerikler ile müşterilerinizin markanıza olan güvenini artırarak rekabet avantajı yakalayın.


Hemen Başvur

Teknik SEO Danışmanlığı

Sitenizin arama motorlarında daha iyi index alabilmesi için yapılan stratejik ve teknik işlemlerle görünürlüğünüzü artırın. Teknik SEO danışmanlığı ile site performansınızı iyileştirin.


Hemen Başvur

Site İçi SEO Danışmanlığı

Site İçi SEO Danışmanlığı ile sitenizin sayfa düzeni, URL yapısı, içerik yapısı, görsel, title ve description optimizasyonunu iyileştirin. Kullanıcı dostu bir internet sitesine sahip olarak hedef kitlenize güven verin.


Hemen Başvur

Site Dışı SEO Danışmanlığı

Site Dışı SEO Danışmanlığı ile sitenizin otoritesini artırın ve arama motorlarında daha iyi sonuçlar elde edin. Farklı internet sitelerinde yapılan çalışmalar sayesinde marka bilinirliğinizi ve görünürlüğünüzü artırarak hedef kitlenize güven verin.


Hemen Başvur

Profesyonel SEO Raporları

SEO ajansımız içerisinde en çok sevilen ürünlerimizden biri olan Profesyonel SEO Raporları ile sitenizin SEO Performansını izleyin, analiz edin ve stratejinizi geliştirin.


Hemen Başvur

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Kurumsal SEO Danışmanlığı ile şirketinizin bulunduğu sektörde ve hedef pazarınızda ön plana çıkın. Arama motoru sıralamalarınızı iyileştirecek SEO stratejileri ile rekabet avantajı yakalayın.


Hemen Başvur

Yerel SEO Danışmanlığı

Yerel SEO çalışmaları ile işletmenizin bulunduğu coğrafi bölgedeki tüketicilere daha kolay bir şekilde ulaşın. Fiziksel mağazanızın görünürlüğünü artırın ve daha fazla kişiye ulaşma şansı yakalayın.


Hemen BaşvurPaylaş