past
16 August 2023

Bu eğitimde, Onreon Panel'in Satış yönetimi özelliklerini öğreneceksiniz. Eğitimi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Eğitim,16 Ağustos 2023 Çarşamba günü saat 20.30'da başlayacaktır. Eğitime katılmak için, aşağıdaki linke tıklayarak kayıt olabilirsiniz.


Kayıt linki: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_mtXN6tDxTCCGsYc9nfNrow


Eğitime katılmak ücretsizdir. Ancak, kontenjan sınırlıdır. Kayıtların hızlı bir şekilde dolması beklenmektedir. Bu nedenle, kayıt yaptırmak için acele edin!

past
10 July 2023

Onreon Akademi Olarak Çarşamba günleri ücretsiz eğitimlerimize başlıyoruz. Onreon Paneli, işletmenizin dijital varlığınıza yönetiminize ve büyütmenize yardımcı olan güçlü bir araçtır. Bu eğitim webinarında, Onreon Paneli'nin temel fonksiyonlarını keşfederek işletmenizin süreçlerini desteklemek ve daha verimli çalışmanızı sağlamak için nasıl yararlanacağınızı öğreneceksiniz. Onreon Akademi Ücretsiz Eğitim fırsatını kaçırmamak için aşağıda bulunan linke tıklayarak kayıt olun!


Webinar'a katılım ücretsizdir ve herkesi bekliyoruz.


12 Temmuz 2023 Çarşamba 20.00

Kayıt Linki:https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_M9ZuTzhFSvqizqT0qd8ytA

Onreon Akademi Ücretsiz Eğitim Serisi Devam Ediyor
past
25 July 2023

Onreon Akademi Olarak Çarşamba günleri ücretsiz eğitimlerimiz devam ediyor.Onreon Paneli, işletmenizin dijital varlığına, yönetimine ve büyümesine yardımcı olan güçlü bir araçtır. Onreon panelinde stok yönetimi, bir işletmenin karlılığını ve müşteri memnuniyetini artırmaya yardımcı olur.Stok yönetimi, bir işletmenin stoklarının düzenli olarak kontrol edilmesini ve stokların eksik veya fazla stoklanmamasını sağlar. Bu, işletmenin karlılığını artırmaya ve müşteri memnuniyetini iyileştirmeye yardımcı olur. Onreon Akademi Ücretsiz Eğitim fırsatını kaçırmamak için aşağıda bulunan linke tıklayarak kayıt olun!


Webinar'a katılım ücretsizdir ve herkesi bekliyoruz.


26 Temmuz 2023 Çarşamba 20.30Kayıt Linki: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_xRKVlUOFS7qOFgvCtWSLeg

past
28 July 2023


Onreon Akademi Olarak ücretsiz eğitimlerimiz ve webinarlarımız devam ediyor. Bu hafta düzenlenen webinarımızda E-ticaret girişimciliği ve e-ticarete nereden, nasıl başlanır konuları üzerine yapılacaktır.Webinar'a katılım ücretsizdir ve herkesi bekliyoruz.31 Temmuz 2023 Pazartesi 14.00

Onreon Akademi Ücretsiz Eğitim Serisi
past
31 July 2023

E-ticarette başarılı olmak, doğru ürünleri seçmek ve stok yönetimini etkin bir şekilde yönetmek, elde etmek için hayati öneme sahiptir. Bu nedenle, sizin için harika bir fırsat sunuyoruz!.Onreon Akademi Olarak başarılı bir e-ticaret girişimi oluşturmak ve stoki yönetimini optimize etmek isteyen tüm girişimcilere yönelik ücretsiz bir web semineri düzenliyor. Bu web semineri, e-ticaret dünyasındaki en güncel hedef ve beklentilerini sunmak üzere alanda uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilecektir.Webinara Katılım Ücretsizdir.


1 Ağustos 2023 Salı 14.00


Kayıt linki: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_VV_IOJ5HQDW-59fzE90pkw

past
1 August 2023

E-ticaret mağazanızda daha fazla satış yapmak ister misiniz? O halde bu webinarı kaçırmayın!


Bu webinarda, e-ticaret reklam ve kampanya yönetiminin temellerini öğreneceksiniz.E-ticaret reklamlarının nasıl oluşturulacağı,e-ticaret reklamlarının nasıl optimize edileceği vb.gibi konular ele alınacaktır.Bu webinardan sonra, e-ticaret reklam ve kampanyalarınızı daha etkili bir şekilde yönetebileceksiniz ve daha fazla satış yapabileceksiniz.


Webinar'a katılım ücretsizdir ve herkesi bekliyoruz.


2 Ağustos Çarşamba 14.00


Kayıt Linki:https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_TAJrI2K3QruyC1Wz77Vqfg

past
2 August 2023

Onreon Akademi olarak, Onreon Panelde Stok Yönetimi konulu ücretsiz bir eğitimimiz bu haftada kaldığı yerden devam ediyor. Eğitimi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Onreon Akademi Ücretsiz Eğitime katılmak için aşağıdaki linke tıklayarak kayıt olabilirsiniz.


Webinara Katılım Ücretsizdir.


2 Ağustos 2023 Çarşamba 20.30


Kayıt linki:https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_JjEvP5NkTVaBQhrz_GdysQ#/registration

past
3 August 2023

Günümüzün dijital çağın gelişmeleriyle birlikte, ticaret yapma şekli de büyük bir değişimi başardı. Geleneksel yerleşim yerini çevrimiçi platformlara bıraktı ve B2B (Business to Business) ticareti, bu alanda en önemli oyunculardan biri haline geldi. Alibaba da dünyanın en büyük B2B e-ticaret platformudur. 1999 yılında kurulan Alibaba, bugün 190'dan fazla ülkeden 10 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Alibaba, işletmelerin ürünlerini ve hizmetlerini dünyanın dört bir yanına pazarlamalarına ve satmalarına yardımcı olur.


Alibaba.com ile B2B ticarette başarının yollarını öğrenmek ister misiniz . Webinarımızda Alibaba'nın B2B ticaret platformunu nasıl kullanacağınızı, hedef pazarınızı nasıl belirleyeceğinizi ve etkili bir pazarlama stratejisi nasıl oluşturacağınızı öğreneceksiniz. Kaçırmamanızı tavsiye ederiz.


Webinara Katılım Ücretsizdir.


4 Ağustos Cuma 14.30


Kayıt Linki : https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_EYXJpVr0QXaa18qzSwQw8w

past
7 August 2023

Onreon Akademi olarak, Onreon Panelde Sipariş Yönetimi konulu ücretsiz bir eğitim düzenliyoruz. Bu eğitimde, Onreon Panel'in sipariş yönetimi özelliklerini öğreneceksiniz. Eğitimi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.Kayıt linki:https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_76un00-ySrKvbjvagHcePwEğitime katılmak ücretsizdir. Ancak, kontenjan sınırlıdır. Kayıtların hızlı bir şekilde dolması beklenmektedir. Bu nedenle, kayıt yaptırmak için acele edin!


past
11 August 2023

Otomotiv endüstrisi, dijitalleşmenin etkisiyle büyük bir dönüşüm geçiriyor. Yeni teknolojiler, yeni iş modelleri ve yeni müşteri beklentileri, otomotiv şirketlerini dijital dönüşüm konusunda harekete geçmeye zorluyor.


Onreon olarak, Goodyear firması ile Otomotiv Endüstrisinde Dijital Dönüşüm konusunda bilgi ve deneyimlerini paylaşmak için bir webinar düzenliyoruz. Webinarda Dijital dönüşümün otomotiv endüstrisine etkileri,Yeni teknolojilerin otomotiv endüstrisinde yarattığı fırsatlar,Dijital dönüşümün iş modellerine etkileri ve Dijital dönüşümün müşteri deneyimine etkileri vb.konulardan bahsedilecektir.


Webinar, 17 Ağustos 2023 tarihinde saat 14:00'da başlayacaktır. Webinara katılmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.Webinar, 17 Ağustos 2023 tarihinde saat 14:00'da başlayacaktır. Webinara katılmak için profildeki bağlantıyı kullanabilirsiniz:Katılım Ücretsizdir fakat kontenjanlarımız sınırlı sayıdadır.Kayıt olmak için acele etmenizi tavsiye ederiz.https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_a-zzqgyRTlKJpqTFCOyqyw

past
19 March 2023

Zarife Erdoğan ve Salih Yetim'in moderatörlüğünde ücretsiz E İhracatta Basarinin Sirlari ve Basarisizligin Sebepleri hakkında Webinarımız


Hemen Kayıt Ol: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN__0uOKyvCTauJkJmPJuxssg

past
28 March 2023

Onreon olarak, global ticaretin önemli platformlarından biri olan Alibaba.com ile işbirliği yaparak e-ihracat fırsatları hakkında bir webinar düzenliyoruz. Bu webinar sayesinde, ihracat yapmak isteyen işletmelerin, Alibaba.com üzerinden dünya genelindeki müşterilere erişerek işlerini büyütmeleri için gereken bilgi ve stratejileri paylaşacağız. Ayrıca, Alibaba.com'un sunduğu özellikler, hizmetler ve kaynaklar hakkında da detaylı bilgi vereceğiz. Bu webinar, işletmelerin ihracat hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak önemli bir adım olacaktır.

Webinara katılım ücretsizdir ve herkesi bekliyoruz.
past
6 April 2023

Onreon olarak, global ticaretin önemli platformlarından biri olan İkas ile işbirliği yaparak e-ihracatta dijital pazarlamanın önemi hakkında bir webinar düzenliyoruz. Dijital pazarlama uluslararası pazarlarda başarılı olmak için vazgeçilmezdir. Ayrıca, İkas'ın sunduğu özellikler, hizmetler ve kaynaklar hakkında da detaylı bilgi vereceğiz. Bu webinar, işletmelerin ihracat hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak önemli bir adım olacaktır.


06.04.2023 Perşembe 14:30


Webinara katılım ücretsizdir ve herkesi bekliyoruz.

Kayıt olmak için Kayıt Ol butonuna tıklayıp kayıt oluşturun.

Digital Exchange ile Dijital Varlık Analizi Marketing'te Başarıyı Getiriyor isimli webinar düzenliyoruz. Webinar'a katılım ücretsizdir ve herkesi bekliyoruz.
past
18 April 2023

Dijital varlık analizi, günümüzün hızla değişen dijital pazarlama dünyasında başarıyı getiren önemli bir araçtır. Bu analiz, bir işletmenin dijital varlıklarını (web sitesi, sosyal medya hesapları, bloglar, uygulamalar vb.) inceleyerek, bu varlıkların etkililiğini ölçer ve geliştirme fırsatları belirler. Geleneksel pazarlama anlayışını yenilikçi mecralara entegre eden Digital Exchange ile Dijital Varlık Analizi Marketing'te Başarıyı Getiriyor isimli webinar düzenliyoruz.Ayrıca, Digital Exchange'in sunduğu özellikler, hizmetler ve kaynaklar hakkında da detaylı bilgi vereceğiz.

Webinar'a katılım ücretsizdir ve herkesi bekliyoruz.


27 Nisan 2023 Perşembe 14:30
Kayıt Linki: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_NPiWbqcHTTqKQwpYJuPuQw#/registration


past
25 April 2023

Onreon olarak, WorqCompany ile E-Ticaret mağazalarının daha ivmeli büyümesini mümkün kılmak ve hedeflerine ulaşmasını hızlandırmak için gereken finansmanı sağlar. Onreon olarak 4 mayıs perşembe günü Worqcompany e-ticaret finansmanı ve UK'deki hizmetleri konulu ücretsiz webinarımıza katılım ücretsizdir.

4 Mayıs 2023 Perşembe 14:30

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız: https://f.worq.app/p/l/?id=9wdLwbjP

Ücretsiz Webinar Kayıt Linki: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_4qDIIMAqRcqFOJk35cHyjA

past
26 September 2022

İKAS & ONREON WEBİNAR

past
4 April 2022

Our E-Commerce Legal Education Webinar special for our participants who, as Onreon, are or will be operating in the field of e-commerce.

past
21 March 2022

Our E-Commerce Advertising Strategy Training Webinar special for our participants who, as Onreon, are or will be operating in the field of e-commerce.

past
27 October 2022

Our very productive webinar where we talked about our Onreon Outage Control Module, which we organized for e-commerce users with Hepsiburada store.


This webinar, which we held with the participation of an average of 300 people, had very good results, and it is our webinar where we answer the questions of Hepsiburada store owners.


Follow us for more.

past
11 January 2023

E-ticaret sürecinizi kurgularken nereden başlayacaksınız? Pazaryerlerimi yoksa web siteniz mi önceliğiniz olacak. Çıkış noktanızı ardından yol haritanızı belirleyebileceğiniz eğitim serimizi kaçırmayın.

+100 den fazla katılım gerçekleşen E-ticarette Reklam Stratejileri 1 Webinarımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz. Yeni webinarlar için kayıt olmayı unutmayın.

past
11 January 2023

E-ticaret sürecinizi kurgularken nereden başlayacaksınız? Pazaryerlerimi yoksa web siteniz mi önceliğiniz olacak. Çıkış noktanızı ardından yol haritanızı belirleyebileceğiniz eğitim serimizi kaçırmayın.

+100 den fazla katılım gerçekleşen E-Ticaret'e Giriş Webinarımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz. Yeni webinarlar için kayıt olmayı unutmayın.

Online Eğitim ve Webinarlar

Onreon olarak, mesleki bilgi ve becerilerinizi arttırmanızda fayda sağlayacak, ücretsiz online eğitim ve webinarlar düzenliyoruz. Yaptığınız işleri kolaylaştıracak, işlerinizin değer ve kalitesini yükseltmeye fayda sağlayacak bu webinarlarımıza kayıt olmak için formu doldurun.

Başarılı ! İletişim formu gönderildi. Mesajınızı en kısa sürede inceleyeceğiz. Teşekkür ederiz.
Hata ! Mesajınız gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.