11 Ağustos 2023

Otomotiv endüstrisi, dijitalleşmenin etkisiyle büyük bir dönüşüm geçiriyor. Yeni teknolojiler, yeni iş modelleri ve yeni müşteri beklentileri, otomotiv şirketlerini dijital dönüşüm konusunda harekete geçmeye zorluyor.


Onreon olarak, Goodyear firması ile Otomotiv Endüstrisinde Dijital Dönüşüm konusunda bilgi ve deneyimlerini paylaşmak için bir webinar düzenliyoruz. Webinarda Dijital dönüşümün otomotiv endüstrisine etkileri,Yeni teknolojilerin otomotiv endüstrisinde yarattığı fırsatlar,Dijital dönüşümün iş modellerine etkileri ve Dijital dönüşümün müşteri deneyimine etkileri vb.konulardan bahsedilecektir.


Webinar, 17 Ağustos 2023 tarihinde saat 14:00'da başlayacaktır. Webinara katılmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.Webinar, 17 Ağustos 2023 tarihinde saat 14:00'da başlayacaktır. Webinara katılmak için profildeki bağlantıyı kullanabilirsiniz:Katılım Ücretsizdir fakat kontenjanlarımız sınırlı sayıdadır.Kayıt olmak için acele etmenizi tavsiye ederiz.https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_a-zzqgyRTlKJpqTFCOyqyw


Paylaş