Onreon modüler yapı ile kendi paketini kendin yap.

Her hangi bir pakete bağlı kalmadan ECO ürünümüz üzerine dilediğiniz yazılımı ekleyebilir, paket sınırlaması olmadan dilediğinizce ihtiyaçlarınızı alabilir, böylece kullanmadığınız ürünlere para vermemiş olursunuz. ONREON'un uçtan uca e-ticaret çözümlerinin keyfini yaşayın...

Her hangi bir pakete bağlı kalmadan ECO ürünümüz üzerine dilediğiniz yazılımı ekleyebilir, paket sınırlaması olmadan dilediğinizce ihtiyaçlarınızı alabilir, böylece kullanmadığınız ürünlere para vermemiş olursunuz. ONREON'un uçtan uca e-ticaret çözümlerinin keyfini yaşayın.

Muhasebe

E-ticarette Onreon konforu. Yıllardır kullandığınız ön muhasebe veya ERP programınızdan vazgeçemiyor, ama aynı zamanda e-ticaret sürecinizde sorunsuz bir şekilde işleyişinize devam etmek istiyorsanız ticari programınızla yaptığımız entegrasyon özelliklerimiz ile yükünüzü hafifletmeye geliyoruz.

Onreon Ön Muhasebe yönetiminde; masraflarınızı düzenli olarak kontrol edebilir, müşterinizin ve tedarikçilerinizin cari hareketlerini takip edebilir, personel kayıtlarınızı tutabilirsiniz.

Fiziki olarak faturalarınızı ister teklif, sipariş ve faturalandırma adımlarını izleyerek, isterseniz tek adımda faturalandırma yaparak hızlı bir şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Stok Yönetimi

Kendi programınızdaki stok miktarlarınız ile anında senktronize oluyoruz.

Fiyat Yönetimi

Ürünleriniz liste fiyatı, satış fiyatı ve maliyet fiyatları anında e-ticaret ayarlarınızda.

Sipariş Yönetimi

Siparişlerinizde müşteri bilgisi, ürün bilgisi, kargo bilgisi ve daha fazlası ticari programınızda.

Fatura Yönetimi

Faturaları kendi programınız üzerinden kesmek istiyorsanız tüm bilgiler anında hesabınızda.

Hedefimiz e-ticaret ile ilgili tüm süreçlerde sizlere her yönü ile uçtan uca çözümler sunabilmektir. 

Kesinti Kontrol

Hepsiburada faturalarınızı yönetebiliyor musunuz ? Sipariş bazlı faturalarınızı tek tek eşleştirerek takip edebiliyor musunuz ? Geçen ayki siparişlerinizden net olarak ne kesinti yapıldı bunlardan emin misiniz ? Yoksa siz de hesap yapamadığınız için Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden hepsiburada.com da satış yapmayanlardan mısınız ? Artık içiniz rahat olsun, Onreon kesinti kontrol ile yüzlerce firmamız gibi sizlerde tüm hesabınızı takip ederek hepsiburada.com da satışlarınızı güvenle artırın.

Teslim EDİLEN SİPARİŞLER

Komisyon, Kargo ve Hizmet bedellerinizi sorunsuz takip edin.

İade EDİLEN SİPARİŞLER

Komisyon iadesi yapıldı mı? Artık kontrol sizde..

İptal EDİLEN SİPARİŞLER

Müşteri veya pazaryeri iptal siparişlerinde kesinti yapıldı mı?

Ceza FATURALARI

Sipariş kaydırma, gecikme ve fatura cezası vb.. faturalarınızı takip edin.

Pazaryeri İNDİRİMLERİ

Pazaryerlerinin sizin adınıza müşteriye yapmış olduğu indirimleri tam olarak hesabınıza mahsup edip etmediğini, varsa aradaki farkı kolaylıkla sizin adınıza hesaplıyoruz.

CRM

Onreon CRM Platformu, yeni nesil bir müşteri yönetimi aracıdır. Marka iletişimi ve memnuniyeti yaratma adına müşteri aramaları, talepleri, onayları, itirazları, aradıkları iletişim tercihleri ​​ve numaraları gibi tüm kayıtlar sistem tarafından toplanarak belirli işlemler için bilgi gizliliğine uygun olarak kullanılır.Onreon 'un CRM Platformu, markalara çeşitli organizasyonel birimlerde yardımcı olur ve böylece sadece müşteri hizmetleri ve satış departmanları değil; aynı zamanda pazarlama, iş geliştirme ve işe alma departmanları da mükemmel bir iş sürecini yönetmek için CRM Platformu’ndan yararlanır.

Onreon CRM Platformu ile tüm müşteri bilgilerini tek bir yerde saklayabilir, mevcut verileri kullanarak satış fırsatlarını belirleyebilir ve pazarlama kampanyalarını yönetebilirsiniz. Verilere kolay erişim sayesinde tüm iş ortakları farklı süreçlerde senkronize olarak çalışabilir ve bu da üretkenliği arttırır.

Tüm müşteri veri saklama süreçleri, GDPR & KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) ve diğer yerel düzenlemelere uygun olarak yürütülür.

Hızlı Satış

Onreon Hızlı Satış yazılımımız ile fiziksel mağazanız ile pazaryerlerini bağlıyor ve böylelikle stok yönetiminizden muhasebe yönetiminize kadar tüm süreçleri tek çatı altında topluyoruz.


•Kullanıcı dostu arayüz

•Gelişmiş ödeme yöntemleri ile uyumlu

•Veresiye ve parçalı ödeme

•Kasada fiş ve e-arşiv düzenleyebilme

•Barkod okuyucu entegre

•İşlem bekletme, park etme.

•Çoklu ödeme.

Depo Yönetimi

Onreon Depo Yönetimi olarak e-ticaret sitenizde veya pazaryerlerinde sipariş yönetimi operasyonlarını dağıtım merkezinden mağaza rafına kadar sorunsuz yönetir. Onreon Depo Yönetim Sistemi, sizi yarının tedarik zincirine bugünden hazırlar. Onreon , envanter yönetimi ve sipariş yönetimi servislerini modern satın alma yöntemleriyle uyumlu hâle getiriyor. İnternet erişimi için tek gereksinim olan akıllı telefon ve tarayıcı üzerinden tüm envanter için gerçek zamanlı stok kontrolü sağlıyor.

Onreon WMS Sayesinde ;

•Depo Bazlı Stok Takibi

•Üretim Girişi

•İmha, Fire, Zayiat İşlemleri

•Depolar Arası Transfer

•Sayım İşlemleri

•Sipariş Toplama

•Raf Baslı Stok Takibi

•Akıllı Raflama

•Akıllı Ürün Toplama ve Yerleştirme (Rota)

İşlemlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.


Ürün Reçetesi

Onreon Ürün reçetesi (BOM), bir ürünü üretmek için gereken tüm bileşenleri tanımlar. Bileşenler hammadde, yarı mamul ürünler ve malzemeleri olabilir. Onreon Ürün Reçetesi yazılımımız ile artık hem fiziksel satışlarınızdaki hem de pazaryeri satışlarınızdaki net karınızı hesaplayabileceksiniz. 

Gelişmiş Kritik Stok

Onreon Gelişmiş Kritik Stok; üretimde veya pazarlamada işletmenin ihtiyacı olan tüm ürünlerin stok bilgisini takip eder ve sizleri bilgilendirir. Stok kartlarına tanımlayacağınız tedarikçi bilgilerinin yanı sıra ürüne ait minimum, maksimum stok miktarları ve alış parti büyüklüğü gibi bilgileri girdikten sonra kritik stoğun altına düşen her ürün için size tek tıklamada tedarikçinize alım teklifi veya siparişi oluşturabilmenizi sağlıyoruz.

Gelişmiş Kritik Stok yazılımımız ile stoklarınızın kontrolü bizde.

TrendON

Onreon, TrendON (Karlı Satış Analiz) yazılımımızla e-ticarete hükmeden mağazaların ürünlerini size bulur. En çok satışın, yorumun ve detaylarını görebileceğiniz Karlı Satış Analiz yazılımımız TrendON. İnternette ne satabilirim diyorsanız bu yazılımımız tam size göre.

TrendON Sayesinde

•En trend ürünleri bulun

•Satış miktar ve tutarlarını görün

•Ürünün yorum sayısını görüntüleyin